III edycja konkursu

„Patron szkoły i jego ojczyzna”

– wyniki

W lutym 2012 r. w naszej szkole odbyła się trzecia edycja dwuetapowego konkursu wiedzy o patronie szkoły.  W pierwszej turze uczestnicy musieli przygotować prace plastyczną . Termin składania prac konkursowych upływał 3 lutego.

Druga tura konkursu odbyła się 24 lutego. Był to test wiadomości o życiu Jose de San Martin, jego ojczyźnie Argentynie i kontaktach Zespołu Szkół nr 1 z ambasadą argentyńską.

Jury w składzie: p. Edyta Chrapkowska, p. Edyta Lemanowicz, p. Anita Pacholec, p. Anna Krymka wyłoniło zwycięzców tegorocznego konkursu.

Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy III LO Marek Seweryński. Drugie miejsce Dominika Kruk z kl. III LO, natomiast trzecie miejsce Monika Nowakowska z kl. II LO.

Prace konkursowe można było oglądać w świetlicy szkolnej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.