„Patron szkoły i jego ojczyzna” – wyniki szkolnego konkursu

5 stycznia 2011 r. odbył się I-wszy etap szkolnego konkursu "Patron szkoły i jego ojczyzna". Komisja konkursowa oceniła prace uczniów, którzy zgłosili się do udziału w konkursie. Najczęściej sylwetkę naszego patrona uczniowie przedstawiali w formie plakatu, albumu i prezentacji multimedialnej, jednak największą liczbę punktów otrzymał portret gen. Jose de San Martin wykonany przez Wiesławę Filipowska z kl. II LO. Na wyróżnienie zasłużyły prace (prezentacje multimedialne) Moniki Nowakowskiej z kl. I LO  i Sylwii Welenc z kl. I LO.

12 stycznia podczas II-go etapu konkursu uczniowie odpowiadali na pytania testowe dotyczące Argentyny, gen. Jose de San Martin i kontaktów szkoły z Ambasadą Republiki Argentyńskiej w Polsce. Najlepsze wyniki otrzymali:

• Wiesława Filipowska kl. II LO - 21 pkt
  • Sylwia Welenc kl. II LO - 21 pkt
  • Marek Seweryński kl. II LO - 20 pkt

W ogólnej klasyfikacji laureatami konkursu zostali:

Miejsce I – Wiesława Filipkowska kl. II LO

Miejsce II – Sylwia Welenc kl. I LO

Nagrody książkowe i dyplomy dla laureatów konkursu wręczone zostaną podczas zakończenia roku szkolnego.