MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

ZOBACZ GALERIĘ WYBRANYCH PRAC KONKURSOWYCH

Z WRĘCZENIA NAGRÓD

Międzyszkolny konkurs plastyczny o gen. Jose de San Martin,

patronie Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu rozstrzygnięty.

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów międzyszkolnego konkursu plastycznego o gen. Jose de San Martin, patronie Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu, jego ojczyźnie Argentynie oraz kontaktach szkoły z Ambasadą Republiki Argentyńskiej w Polsce miało miejsce podczas uroczystości 40-lecia nadania szkole imienia. Konkurs którego biblioteka szkolna była głównym organizatorem, został objęty patronatem Starosty Sierpeckiego oraz ambasady Republiki Argentyńskiej w Polsce.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody z rąk Pani Partycji Salas - Charge d'Affaires Ambasady Republiki Argentyńskiej oraz Pana Jana Laskowskiego - Starosty Sierpeckiego.

Dyrektor szkoły Piotr Tyndorf skierował słowa podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu za zainteresowanie tematyką argentyńską i pogłębienie wiedzy o życiu jej bohatera narodowego. Na konkurs wpłynęło 85 prac z następujących placówek: Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu, Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu, Ogniska Pracy Pozaszkolnej, gimnazjów - w Mochowie, Borkowie Kościelnym, Gójsku, Szczutowie, szkół podstawowych - w Mochowie, Borkowie Kościelnym, Rościszewie, Ligowie, Sudragach, szkoły podstawowej nr 3 i nr 2 w Sierpcu.

Komisja konkursowa w składzie: Bożena Ilska (Centrum Kultury i Sztuki), Maria Jagodzińska (Ognisko Pracy Pozaszkolnej), Beata Szymańska (ZS nr 1)postanowiła przyznać następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce: Małgorzata Grączewska - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu

II miejsce: Katarzyna Cendlewska - Zespół Szkół nr 1

III miejsce: Daria Kempczyńska - Zespół Szkół nr 1

III miejsce: Monika Borkowska - OPP

w kategorii szkół gimnazjalnych:

I miejsce: Klaudia Wiśniewska - gimnazjum w Mochowie

II miejsce: Natalia Olender - gimnazjum w Mochowie

III miejsce: Jolanta Marciniak - OPP

w kategorii szkół podstawowych kl. IV - VI:

I miejsce: Wiktor Wodecki - szkoła podstawowa w Mochowie